Producent odzieży sportowej

O FIRMIE

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości odzieży sublimowanej.

Zajmujemy się produkcją odzieży sportowej sublimowanej od podstaw – projektujemy, sublimujemy, szyjemy, wykańczamy i wysyłamy. Naszymi flagowymi produktami są stroje treningowe, stroje sportowe oraz stroje drużynowe treningowe i drużynowe startowe: koszulka, top damski, legginsy, bluza, spodnie i spodenki, kominy, ochronne maski na twarz oraz wiele innych sublimowanych produktów sportowych z naszej oferty handlowej. Nasze wyroby są na siłownię, do biegania, na trening, na zawody, ćwiczeń fitness, czy do codziennego użytku. Produkujemy odzież sportową damską, odzież sportową męską i odzież sportową dziecięcą.

Producent odzieży sportowej

PROJEKTUJEMY

Konstruujemy własne wzory oraz pod indywidualne zamówienie z materiałów poliestrowych lub z jego domieszką. Wzory wykonujemy na naszych wykrojach w pełnych rozmiarach: damskich, męskich i dziecięcych.

Producent odzieży sportowej

 

SUBLIMUJEMY

Wykonujemy nadruk fullprint wykonany metodą sublimacji nawet najbardziej złożone i skomplikowane wzory, w pełnej gamie kolorystycznej. Nadruk jest mocno nasycony, nie pęka, nie blaknie po praniu, kompletnie niewyczuwalny pod palcami, a jego trwałość jest równa trwałości materiału. Sublimujemy zarówno niektóre elementy odzieży, jak i 100% zadruku wzoru. Nadruk sublimacyjny w pełnej gamie kolorów wykonywany jest tylko na białych lub jasnych dzianinach.

Jako producent odzieży sportowej sublimujemy między innymi: koszulki, topy damskie długie i topy damskie krótkie, legginsy długie, legginsy 3/4 i legginsy 7/8, bluzy z kapturem, bluzy na zamek i bluzy typu kangur, spodnie i spodenki, kominy i inne produkty sportowe z naszej oferty handlowej.

Producent odzieży sportowej

SZYJEMY

Gotowe, nadrukowane wzory według naszego konceptu zszywane są w doświadczonych, polskich szwalniach. Oryginalność naszego produktu znakowany jest logiem Rigid Rules (np. metka i taśma żakardowa wszyta w kark, mały nadruk loga na rękawku, z przodu koszulki, czy karku).

Jako producent odzieży sportowej sublimowanej szyjemy: stroje treningowe, stroje sportowe oraz stroje drużynowe treningowe i drużynowe startowe, między innymi : na siłownię, do biegania, na trening, na zawody, ćwiczeń fitness, stroje piłkarskie, stroje koszykarskie, stroje do rugby, stroje do siatkówki, szkolne stroje drużynowe, czy sportowe stroje do codziennego użytku.

Producent odzieży sportowej

WYKAŃCZAMY I WYSYŁAMY

Nasze produkty znakujemy etykietką producenta, przypiętą do gotowego wyrobu. Każdą odzież osobno pakujemy w woreczki foliowe, a większe partie zamówienia pakujemy dodatkowo w opakowanie zbiorcze (kartony). Ponieważ nasz dział wysyłki obsługuje niemało klientów, codziennie wysyłamy wiele paczek krajowych i zagranicznych. Dzięki temu mamy wynegocjowane korzystne stawki za przesyłki, z których korzystają wszyscy nasi klienci.

Producent odzieży sportowej

SUBLIMACJA

To proces, w którego trakcie atrament sublimacyjny pod wpływem wysokiej temperatury wnika w strukturę materiału. Sublimacja pozwala na projektowanie bez ograniczeń graficznych i kolorystycznych. Granicą jest tylko fantazja projektanta i ograniczenia techniczne (przeszycia, łączenie elementów). Nadruk sublimacyjny w pełnej gamie kolorów wykonujemy tylko na białych lub jasnych dzianinach.

 

Producent odzieży sportowej

TWÓJ PROJEKT KOSZULKI

Druk sublimacyjny daje duże możliwości dla grafika, ponieważ projekty mogą być maksymalnie skomplikowane. Przy użyciu techniki sublimacji nie straszne są przejścia tonalne, cenie, ilość kolorów w projekcie jest wręcz nieograniczona. Wszystkie te elementy nie mają wpływu na cenę nadruku, dlatego podczas projektowania możecie puścić wodzę fantazji.

Gdy posiadasz autorski projekt prześlij go do nas. Ocenimy wykonalność produkcji, zasugerujemy ewentualne poprawki czy poprawimy niektóre elementy.

Nie musisz ograniczać się tylko i wyłącznie do projektu koszulki. Możesz również zaprojektować swój autorski strój sportowy. Jako producent odzieży sportowej sublimowanej możemy dodatkowo wyprodukować dla Ciebie: top damski długi i top damski krótki, legginsy długie, legginsy 3/4 i legginsy 7/8, bluzę z kapturem, bluzę na zamek i bluzę typu kangur z kapturem, lub bez, spodnie i spodenki, kominy, sportowe maski na twarz oraz inne produkty sportowe z naszej oferty handlowej. Pamiętaj, że produkujemy odzież sportową damską, odzież sportową męską oraz odzież sportową dziecięcą.

Jeżeli nie posiadasz swojego autorskiego projektu – zleć wykonanie nam. Obsługujemy zlecenia od przygotowania projektu, przez przygotowanie wizualizacji, wykonanie próbnych sztuk, aż po uszycie i dostarczenie gotowej odzieży.